Wybierz region

Wybierz miasto

  Kabaret Hrabi

  Nowogardzki Dom Kultury Kino Orzeł
  Nowogard, ul. Pl. Wolności/7, +48 91 392 62 62

  20:00 Wtorek, 8 marca

  • 70zł

  Wiosną, na nowogardzkiej scenie, gościć będziemy artystow Kabaretu Hrabi, ktorzy zaprezentują publiczności program „Tak, że o”. W skład grupy wchodzą: Joanna Kołaczkowska, Tomasz Majer, Darusz Kamys oraz Łukasz Pietsch. Na spektakl zapraszamy w Dzień Kobiet.

  Można naćkać instrumentow muzycznych, scenografii, dymow i świateł, fajerwerkiem brzdęknąć, wąsy dokleić, kostiumy oszałamiające przytaszczyć, a mimo to widzow nie ogłuszyć. „Tak, że o” mami więc prostotą i skromnością. Mniej wydatkow, więcej korzyści. A i kabaretowa tradycja w tej formie lepiej się uchowa. Kobieta koń… potrzebujemy do tego kobiety i konia. Ale po co tak zaraz szaleć? Niech to nic nie kosztuje! Do skeczu „Kobieta koń” wystarczy tylko kobieta. Tak, że o.

  „Tak, że o” to jednocześnie spotkanie z klasyką – czyli źrodłem kabaretu. Rozśmieszanie tradycyjnymi środkami wyrazu, a także standardowymi tematami: egzamin, baba u lekarza, mąż i żona, upierdliwa sąsiadka, policjant, zboczeniec w krzakach, wieśniak w panterce, opowiadanie kawału, anegdoty… Konferansjer, jego postawa i wyprowadzony ze starannością gest – to wyraźne ozdobniki, ale rownież oddanie hołdu tradycji estradowej. Jednocześnie poddanie jej delikatnej kpinie. Klasyka nie omija też reakcji publiczności, ani na nasze szczęście – bisow.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST