Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert Soyka Trio

  Nowogardzki Dom Kultury Kino Orzeł
  Nowogard, ul. Pl. Wolności/7, +48 91 392 62 62

  20:00 Piątek, 17 listopada

  • 70zł

  Stanisław Soyka – śpiewak, instrumentalista, kompozytor – już od lat należy do grona największych artystow polskiej sceny muzycznej. Komponuje i śpiewa pieśni o miłości i o jej braku, pieśni o tęsknocie i spełnieniu, ale nie ucieka przed wielkimi problemami wspołczesności. W jego dorobku znajdziemy ponad 30 albumow, z ktorych kilka osiągnęło multiplatynowe nakłady. Nigdy nie poddał się modom i trendom.
  Wypracował swoj własny język muzyczny, przez co należy do grona artystow, ktorych styl rozpoznaje się od pierwszych dźwiękow, a bogactwo repertuaru może przyprawiać o zawrot głowy. Posiada na koncie dziesiątki autorskich pieśni, lecz trudno pominąć fakt, że skomponował muzykę do wielu wierszy poetow polskich i ...nie tylko.
  Podczas koncertow więc można usłyszeć pieśni do słow Agnieszki Osieckiej z albumu „Tylko brać...Osiecka znana i nieznana”, utwory z albumu „Stanisław Soyka śpiewa 9 wierszy Czesława Miłosza”, klasyki Czesława Niemena z właśnie wydanej monografii „Stanisław Soyka w hołdzie Mistrzowi”, garść sonetow Shakespeare w sąsiedztwie takich szlagierow jak „Absolutnie nic”, „Cud niepamięci” czy „Tolerancja”.
  Tym razem z zespołem o nazwie Soyka Trio. Towarzyszyć mu będą syn Kuba na perkusji, Przemek Greger na gitarze elektrycznej i akustycznej. Trio stanowi bogatą i niebywale ciekawą paletę kolorystyczną a jazzowe temperamenty i kompetencje wyzwalają podczas nagrań i w czasie koncertow tę unikalną moc muzyki improwizowanej.
  Warto wybrać się na koncert Soyki, bo to zupełne tak, jakbyśmy na jakiś czas znaleźli się w innym wymiarze, pełnym piękna i dobrych emocji, ktore tylko on potrafi z taką lekkością wywołać w swojej publiczności. Przyjdźcie, a przekonacie się o tym osobiście.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST