Wybierz region

Wybierz miasto

  Łąki Łan

  Plac Szarych Szeregów w Nowogardzie
  Nowogard, ul. Pl. Szarych Szeregów/-

  20:00 Sobota, 30 kwietnia

  • Wstęp wolny

  Łąki Łan:
  Polski zespoł, grający – wg samych muzykow – „łąki funk”, a zdaniem recenzentow – połączenie muzyki punk oraz funk. Sami określają swoją muzykę żartobliwie „przytupem”.
  Łąki Łan to zespoł, ktory zrodził się na Jam Sessions w warszawskich klubach. Granie na żywo mają we krwi. Słyną z niesamowicie energetycznych koncertow. Wypracowali sobie swoje niepowtarzalne, słowiańsko-międzygalaktyczne brzmienie, ktore cały czas ewoluuje i zaskakuje. Bardzo istotne są teksty, pisane przez Paprodziada, ktore wymagają od słuchacza odszyfrowania zawartych w nich treści.
  Kostiumy i performance sceniczny tworzą niezapomniane widowisko, ktore mogli zobaczyć uczestnicy festiwali w kraju i za granicą, m.in.: Tbilisi Open Air Alter/Vision, Montreux Jazz Festival, Coke Live Music Festival, Heineken Open'er Festival, Jarocin Festiwal, Przystanek Woodstock.
  Trzeci album grupy p.t. „Armanda” ukazał się 13 listopada 2012 r. nakładem EMI Music Poland.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST