Wybierz region

Wybierz miasto

  Lawa Koncert wokalnej muzyki klasycznej

  Kościół Wniebowzięcia NMP
  Nowogard, ul. Kościelna/2A, +48 91 392 63 70

  18:30 Czwartek, 28 czerwca

  • Wstęp wolny

  Koncert odbędzie się w ramach Letnich Warsztatow Wokalno – Aktorskich, organizowanych już po raz drugi przez Katedrę Wokalistyki Akademii Sztuki w Szczecinie.

  W koncercie wystąpią młodzi wokaliści, uczestnicy LAWA, ktorzy pokażą publiczności swoje umiejętności wokalne i to, co zrobili przez pobyt na warsztatach. Podczas koncertu będzie można usłyszeć arie i pieśni rożnych kompozytorow m.in. Fryderyka Chopina, Stanisława Moniuszki, Wolfganga Amadeusza Mozarta i wielu innych. W koncercie wystąpią także profesorowie prowadzący warsztaty, a mianowicie Ewa Filipowicz-Kosińska, Barbara Żarnowiecka, Jacek Ścibor, oraz gość specjalny Marcin Bronikowski światowej sławy polski baryton, ktory występował m.in. w Covent Garden w Londynie, w Teatro alla Scala w Mediolanie, Bayerische Staatsoper w Monachium, Deutsche Oper w Berlinie. Uczestnikom i solistom towarzyszyć będą pianiści: Rafał Kowalczyk oraz Michał Landowski.

  Rok temu w Kościele parafialnym pw. Wniebowzięcia NMP w Nowogardzie, rownież mogliśmy usłyszeć młodych wokalistow oraz ich pedagogow. Koncert cieszył się dużym zainteresowaniem wiernych i słuchaczy. Dla niektorych był oderwaniem się od codziennych obowiązkow, przeniesieniem w inny wymiar po to, aby upajać się przepiękną muzyką oraz emocjami. Mam nadzieję, że i w tym roku znajdą Państwo czas na spędzenie z muzyką wokalną przyjemnego wieczoru.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST