Wybierz region

Wybierz miasto

  Otwarcie Wystawy Malarstwa Krzysztofa Krzywińskiego

  Nowogardzki Dom Kultury Kino Orzeł
  Nowogard, ul. Pl. Wolności/7, +48 91 392 62 62

  18:30 Piątek, 27 listopada

  • Wstęp wolny

  Zapraszamy na otwarcie wystawy malarstwa Krzysztofa Krzywińskiego, ktore odbędzie się w holu Nowogardzkiego Domu Kultury. Podczas spotkania autor opowie o swoich artystycznych inspiracjach oraz stosowanych technikach malarskich, będzie rownież okazja do pasjonujących rozmow o kulturze.

  Krzysztof Krzywiński urodził się 1 grudnia 1961r. w Szczecinie. Studiował w PWSSP (obecnie UA) w Poznaniu w latach 1984-1989. Uzyskał dyplom w pracowni prof. Jozefa Fliegera. Zajmuje się malarstwem i rysunkiem, jest autorem wielu wystaw indywidualnych oraz zbiorowych m.in. FPMW w Szczecinie w latach 1990-2012. Jest pdeagogiem w Liceum Plastycznym w Szczecinie oraz w Policealnej Szkole Artystycznej "Top-Art".

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST